Agroturystyczne gospodarstwo SZWAJNOSÓWKA. Pokoje gościnne w Witowie na Podhalu obok Zakopanego - wypoczynek, wycieczki w góry, ogniska, bryczki, kuligi.
A family farm in the South Poland near the Tatras, in the Witów village in Podhale, situated about 100 km south from Kraków and 12 km from Zakopane.
Agrotouristischer Bauernhof SZWAJNOSÓWKA, Gästezimmer in Witów in Podhale in der Nähe von Zakopane – Erholung, Ausflüge in die Berge, Lagerfeuer, Pferdewagen, Schlittenfahrten.
Nasze gospodarstwo agroturystyczne umiejscowione jest w centralnej części Witowa. Domki położone są na wzgórzu, w odległości około 100m od drogi wojewódzkiej nr 958. Nie trudno tutaj trafić, gdyż przy drodze ustawiony jest duży, drewniany znak informujący o dojeździe do naszego gospodarstwa.

Do Szwajnosówki można dojechać z dwóch stron:
  • od Krakowa jadąc Zakopianką należy za wiaduktem w Chabówce skręcić w prawo w stronę Czarnego Dunajca, a następnie jechać prosto drogą wojewódzką nr 958 kierując się na Witów. Nasze gospodarstwo znajduje się po prawej stronie drogi, w odległości około 2km od początku miejscowości, tuż za zabytkowym, drewnianym budynkiem Ochotniczej Straży Pożarnej w Witowie.
  • jadąc z Zakopanego, po wjeździe do Witowa należy minąć kościół i ujechać około 300m, nasze gospodarstwo położone jest po lewej stronie drogi.

Wyświetl większą mapę
2012-2020 - Agroturystyczne gospodarstwo Szwajnosówka
Projekt i wykonanie: Mateusz Kopeć